top of page

GET
SUPPORT

man.png
 • Doğru ürünü nasıl sipariş verebilirim?
  Televizyonunuzun / monitörünüzün markasının yer aldığı ilandan sipariş verebilirsiniz. Eğer televizyonunuz için ürün arıyorsanız "TV Ekran Koruyucu" sekmesindeki ilanları, monitörünüz için ürün arıyorsanız "Monitor Ekran Koruyucu" sekmesindeki ilanları incelemelisiniz.
 • Televizyonum 50 inch ebatında. Herhangi bir ilandan 50 inch ebat seçmem yeterli mi?
  Hayır. Ürünlerimiz her marka ve her model için özel ebatlarda üretilmektedir. Ürünün televizyonunuz ile tam uyumlu ebatta olması için, ekran ebatını seçtikten sonra kişiselleştirme bölümüne televizyonunuzun model kodunu yazmanız önemlidir. Unutmayın! Aynı markanın aynı ekran boyutundaki iki farklı modelinde bile ölçüler farklıdır.
 • Kavisli ekran televizyonum için ürün alabilir miyim?
  Kesinlikle evet. Ekran koruyucularımız kavisli ekranlar için özel olarak üretilmektedir. Ürünü televizyonunuzun üzerine yerleştirip, montaj bantlarını gerdirdiğinizde ürün ekranınızın şeklini alacaktır.
 • Televizyonumun model kodunu nasıl öğrenebilirim?
  Televizyonunuzun model kodunu arkasında yer alan etikette, faturanızda yada satın almış olduğunuz pazaryerindeki ilanda ya da fiziksel bir mağazadan aldıysanız satış temsilcinize danışarak öğrenebilirsiniz. Televizyonunuzun markasının yer aldığı ilanın kişiselleştirme bölümünde örnek model kodu görebilirsiniz.
 • Ürünleri hangi kargo şirketi ile gönderiyorsunuz?
  Gönderilerimiz, sipariş verdiğiniz ülkeye bağlı olarak uluslararası express gönderi hizmeti veren FedEx, UPS, DHL ve TNT kargo şirketlerinden birisi ile gerçekleştirilmektedir.
 • Siparişimi verdim. Ürünüm ne zaman kargoya teslim edilir?
  Her sipariş en geç 48 saat içinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu/tatil siparişi gibi diğer faktörler, bu sürelerin ötesine geçmeye zorlayabilir.
 • Siparişim kaç günde teslim edilir?
  Aşağıda ülkelere ve bölgelere göre yaklaşık kargo teslimat sürelerini görebilirsiniz. Estimated Time of Arrival United States / 2-6 Business Day Canada / 2-7 Business Day United Kingdom / 2-5 Business Day Australia / 4-10 Business Day European Union / 2-5 Business Day Europe non-EU / 3-8 Business Day Everywhere else / 3-10 Business Day Other factors, such as carrier delays or weekend/holiday ordering, may force your item's arrival date beyond these dates.
 • Kargo şirketi paketimi kaybederse ne olur?
  Kargo şirketi, paketi teslim ettiğini kanıtlayamazsa, size tamamen ücretsiz olarak tekrar ürün gönderimi yapılır. Ya da dilerseniz tam bir iade bedeli alabilirsiniz.
 • Kargo paketimi hasarlı olarak teslim ederse ne yapmalıyım?
  Kargo personelinden hasarlı teslim tutanağı oluşturmasını istemeli ve paket ile varsa ürün hasarının fotoğraflarını çekmeniz yeterlidir. Tüm paketler uluslararası kargo sigortası ile gönderilmektedir. Size tamamen ücretsiz olarak yeni bir ürün gönderilir.

GET IN TOUCH

Thanks for submitting!

bottom of page